Вересневий Форум розвитку сільських громад Волині

Filed under Новини

18 вересня 2012 року (готель «Профспілковий» за адресою: м. Луцьк, пр. Відродження, 24) з 09.40 по 15.30 відбудеться 4-й у цьому році Форум розвитку сільських громад Волині,  ініційований Фундацією імені князів-благодійників Острозьких в рамках благодійної програми «Підвищуємо добробут громад» Фонду «Європейський вектор» за підтримки Агропромгрупи «Пан Курчак».

Учасниками цього заходу  стануть понад 150 активістів громад, представники громадських і благодійних організацій, місцевої та регіональної влади, бізнесу, засобів масової інформації, а також представники міжнародних донорських організацій та програм міжнародної технічної допомоги для України.

Під  час Форуму буде оголошено переможців вересневого конкурсу грантів за благодійною програмою «Підвищуємо добробут громад» , на який було подано майже 150 проектів, а також підписано договори про виконання проектів із переможцями конкурсу.

На  пленарному та секційних засіданнях  Форуму будуть розглянуті основні недоліки проектів місцевого розвитку, вироблено рекомендації щодо підвищення якості та ефективності виконання підтриманих місцевими та міжнародними донорами проектів, а також запропоновані ефективні підходи та моделі самоорганізації громадян у сільських громадах.

На цьому форумі також розповість про можливості підтримки сільських бібліотек  МумтазаАбдуразакова  заступник директора програми «Бібліоміст», що виконується IREX, за рахунок коштів фонду Біла та Мелінди Гейтс.

Бажаючих взяти участь у Форумі розвитку сільських громад Волині – просимо підтвердити  участь до 19.00 години 17 вересня 2012 року за адресою:  м. Луцьк, вул. Єршова, 11; ел.: SergiyMartynyak_fund@pankurchak.com.ua телефони: 0958969520, 0973787221

You must be logged in to post a comment Login