Відкритий тренінг з фандрейзингу

Filed under Новини

Інститут лідерства та управління УКУ запрошує на відкритий тренінг «Цілісний фандрейзинг: організаційний підхід», який відбудеться 29 січня 2013 року.  

До участі запрошуються лідери НУО – виконавчі директори, члени правління, відповідальні за збір коштів чи інші відповідальні особи організації (оптимально – по 2 особи від організації).

Говоритимемо про загальну стратегію організації зі збору коштів, практичний підхід до розвитку основних можливостей організації для істотного збільшення доходів, організаційну культуру та звітність перед донорами.

Тренінг проводитиме Кен Філліпс, відомий американський фандрейзер, колишній директор з розвитку Міжнародної федерації Червоного хреста (Швейцарія), засновник потужних міжнародних організацій Save the Children US, PLAN International US; InterAction та ін.  Кен має значний досвід – більше 20 років – консультування та навчання в країнах колишнього радянського блоку, завдяки його допомозі виросли такі організації як Асоціація незалежних видавців преси, IREX-Промедіа, Фонд розвитку громадянського суспільства та ряд інших організацій регіону.

Тренінг відбудеться  29 січня 2013 року (вівторок) з 10.00 по 18.00 (реєстрація учасників – з 9.30) , в приміщенні філософсько-богословського факультету УКУ за адресою: м. Львів, вул. Хуторівка, 35а.

Умови участі у тренінгу:

Участь у тренінгу лише за попередньою реєстрацією та після підтвердження від організаторів. Реєстраційнаанкета у додатку.

Реєстраційний внесок для покриття витрат на матеріали, каво-перерви та обід становить 150 грн з особи, з двох осіб від організації – 250 грн.

Просимо реєструватися до 24 січня 2013, надіславши анкету на електронну скриньку ilm@ucu.edu.ua.

Контактна особа: Наталка Мисула – 066 54 22 638; 067 491 4823

You must be logged in to post a comment Login