Волинь об’єднує зусилля українських виробників та ОСББ для енергетичної безпеки країни

Filed under Новини

IMG_4393В Україні сьогодні ведеться не лише економічна та терористична війна, а також енергетична. Тому питання енергозбереження наразі є питанням національної безпеки країни. Як зменшити витрати на опалення в багатоквартирних будинках знову обговорювали у м. Луцьку.
Вчора, 25 червня 2015 року, в м. Луцьку, в коворкінг-центрі «Репортер» відбулося чергове засідання Ради Голів ОСББ, яке стосувалося питання енергозбереження в житловому секторі.
В зустрічі взяли участь Голови ОСББ м. Луцька, експерт проекту IFC «Енергоефективність у житловому секторі України» у Волинській області Петро Лавринюк, депутат Луцької міської ради, Голова Ради Голів ОСББ м. Луцька Роман Бондарук, представники банків-партнерів «Укргазбанк» та «Ощадбанк» та представники компанії з виробництва енергоощадного обладнання «Вінтера».
«Сьогодні необхідно об’єднати зусилля українських виробників та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, щоб мешканці на платили двічі, в разі встановлення неякісного обладнання. Завдяки співпраці виробників та споживачів кожна сім’я чи ОСББ зможуть обрати для себе енергозберігаюче обладнання високої якості за помірну ціну» – зазначив Петро Лавринюк.
Енергозбереження починається з вікон! Тому меморандум про співпрацю був підписаний з компанією «Вінтера», яка є виробником енергозберігаючих металопластикових конструкцій України. Згідно меморандуму Ресурсний центр для ОСББ та ОСН і компанія «Вінтера» об’єднали свої зусилля з діяльності, спрямованій на енергозбереження, енергетичну безпеку, розвиток та підтримку ОСББ, створення можливостей для використання та впровадження у ОСББ новітніх енергозберігаючих, будівельних технологій.IMG_4408
Начальник виробництва компанії «Вінтера» Сергій Мендус розповів про якість матеріалів на ринку України, які є сертифіковані, назвав параметри енергозберігаючого обладнання, які відповідають високому рівню енергозбереження та Програмі компенсації частини суми кредиту на заходи з енергозбереження від держави. Компанія пропонує для об’єднань спеціальні програми лояльності та консультування представників ОСББ з питань впровадження енергозберігаючого обладнання.
Також Програми пільгового кредитування ОСББ представили представники банківських установ від Укргазбанку та Ощадбанку. Учасникам заходу було надано повну інформацію щодо урядових програм, які забезпечують компенсацію державою 40% суми кредиту на енергомодернізацію для ОСББ.
Отож, механізми зменшення витрат на опалення існують. Тому наступним кроком для ОСББ міста Луцька має стати впровадження заходів з енергозбереження, адже для цього сьогодні є спеціальні можливості та допомога уряду. Національна безпека починаються з енергозбереження.

Прес-служба Асоціації
підтримки та розвитку ОСББ та ОСН
Тел.: (095)6454655; (0332) 200032
e-mail: press.asossiation.osbb@gmail.com

You must be logged in to post a comment Login