Виставка робіт Анни Козлової «Образи, що надихають»

Filed under Новини

IMG_70315 лютого 2016 року в відділі музею – картинній галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» відбулося відкриття персональної виставки робіт «Образи, що надихають» студентки ІУ курсу кафедри дизайну та мистецтва Кіровоградського інституту регіонального управління та економіки ВНЗ «Університет сучасних знань» Анни Козлової.IMG_6915

Анна Козлова народилася 2 лютого 1994 року в селі Спасове Новгородківського району Кіровоградської області. З дитинства захоплювалась малюванням та декоративно-прикладним мистецтвом. По закінченню місцевої школи вступила в Кіровоградський регіональний інститут управління та економіки. Серед викладачів мистецьких дисциплін Анни є відомі на Кіровоградщині педагоги – відмінник освіти України, старший викладач кафедри дизайну та мистецтва Кіровоградського інституту регіонального управління та економіки ВНЗ «Університет сучасних знань» Зантарія Ірина Михайлівна та старший викладач кафедри дизайну Кіровоградського інституту регіонального управління та економіки ВНЗ «Університет сучасних знань» Гумирова Юлія Юріївна .

IMG_6926На сьогоднішній день, якщо випадає вільна хвилина, Аня завжди намагається приймати участь в культурному житті рідного села, проводячи майстер-класи з різних видів декоративно-прикладного мистецтва для дитячої та учнівської аудиторії.

В авторських роботах віддає перевагу таким стилям як реалізм, сюрреалізм та академічний стиль. Улюблені техніки Анни – суха пастель та олівець на папері. Захоплюється та надихається графікою Теодора Кіттельсена, Альбрехта Дюррера, П’єтро Аннігоні, живописом Здзіслава Бексінскі, творчістю Г. Ф. Лавкрафта та Р.Р.Толкіна.

IMG_6923Анна працює переважно в галузі графіки та станкового малярства. На виставці «Образи, що надихають» представлено 12 робіт молодої художниці, створених протягом 2013-2015 років. В техніці пастель виконані роботи: «Портрет дівчинки» та «Шоколадниця» (2013), «Осінь» та «Орел» (2014), «Русалка» (2015), «Крістіан Вікернес» (2014), «Гендальф» (2015); в техніці папір, акварель, «Портрет одногрупниці» (2014); папір, олівець «Фрідріх Ніцше» (2015); папір, сангіна «Етюд у теплих тонах» (2014), ін.

Улюбленою роботою Анни серед експонованих – є портрет «Українка» (2015).

Протягом трьох років молода художниця працює над виконанням портретів на замовлення в різних техніках живопису та графіки (олія, суха пастель, акварель, туш, олівець). Більше її робіт можна знайти за адресою: vk.com/id247215840.

Сподіваємося, що творчість талановитої молодої мисткині подарує відвідувачам мить спілкування з прекрасним.

 

Олена Степанок – зав. відділом науково-просвітницької роботи Кіровоградського обласного художнього музею

 

You must be logged in to post a comment Login