Визначено переможців тендерів на проведення адвокасі та мобілізаційних (фандрейзингових) кампаній*

Filed under Новини

27 травня 2011 року на засіданні експертної комісії були визначені переможці тендерів на проведення адвокасі та фандрейзингових кампаній. Ними стали відповідно – Інститут розвитку глобального суспільства (м. Київ) та Фундація імені князів-благодійників Острозьких (м. Рівне).

Реалізація ініціатив цих організацій стане продовженням та доповненням проекту Інституту соціокультурного менеджменту «Підтримка процесу розвитку осередків громадської активності на базі закладів культури». Зокрема, місія Інституту розвитку глобального суспільства – навчити працівників не менше як 100 закладів культури й громадських організацій з 5 регіонів України технікам мобілізації громад та розробки і впровадження адвокасі кампаній, щоб спонукати місцеві сільські, селищні та міські ради приймати рішення про трансформування клубів, будинків культури, бібліотек в осередки громадської активності, а також їх передачі  в оперативне управління або у власність громадським організаціям та органам самоорганізації населення на довгостроковій основі.

Фундація імені князів-благодійників Острозьких надасть інформаційну, консультаційну, навчальну підтримку не менше 100 учасникам семінарів (творчим колективам, громадським і благодійним організаціям) різних регіонів України в проведенні благодійних концертів, вистав, виставок, гастролей, метою яких є збір пожертв та надання благодійної допомоги вразливим категоріям громадян, які найбільше постраждали від кризи.

*Тендери було оголошено за підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Підтримка процесу розвитку осередків громадської активності на базі закладів культури» Інституту соціокультурного менеджменту.

Метою проекту “Підтримка процесу розвитку осередків громадської активності на базі закладів культури”, що здійснюється Інститутом соціокультурного менеджменту за підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду “Відродження” є анімувати (оживити) заклади культури, які потерпають через кризу, надати підтримку активності громад та творчих колективів сіл, селищ і малих міст шляхом трансформування будинків культури та бібліотек  в місцеві осередки громадської активності на користь громади.

Детальніше про програму: www.irf.ua.

 

You must be logged in to post a comment Login