Як дарувати добро зараз і в далекосяжній перспективі?

Filed under Новини

ПодаруйДобро110-11 жовтня 2017 року у м. Рівне, за методою та з використанням досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких Руслан Краплич, за підтримки ІСАР-Єднання, провів курс зі стратегічного планування для керівників 6 напрямків міського благодійного фонду «Подаруй добро», який розпочав офіційну діяльність у м. Рівне.

Розібравшись у поняттях стратегічного планування, представники фонду сформулювали Місію, визначили Візію (бачення майбутнього), Цілі на 2018-2022 роки. Методом застосування Стратегічного зрізу підготувалися до створення річного звіту. Намітили зміни до Органограми фонду. Проаналізували поточну ситуацію та спрогнозували можливості та загрози, що впливатимуть на подальший розвиток фонду. Визначили підходи до процесингового менеджменту та планування операційних дій, в тому числі наступних проектів і бізнес-планів соціального підприємництва.

ПодаруйДоброОсновна увага була приділена сутності та потребам бенефіціантів (переважно дітей та літніх людей) та клієнтів фонду (підприємців, підприємств, організацій, місцевих самоврядувань). А також опрацюванню спектру продуктів, які надаватимуться. А саме: гуманітарна та психологічна допомога, допомога в лікуванні, підтримка самотніх, їх патронаж тощо.

В ході роботи консультантом з розвитку Р. Крапличем було надано ряд консультацій щодо комунікації, фандрейзингу, діловодства, які допоможуть фокусуватися на виконанні поточної роботи з творення добрих справ дітям та похилим людям.

Невдовзі за підтримки Фундації Острозьких та Р. Краплича керівництво, працівники та волонтери фонду «Подаруй добро» завершать підготовку стратегічного плану і приступлять до підготовки гуманітарних проектів, які виконуватимуться у м. Рівне та Рівненській області.

You must be logged in to post a comment Login