Як ефективно залучати кошти в свої громади?

Filed under Новини

17-18 жовтня  20 представників закладів культури, мистецьких колективів, громадських і благодійних організацій із  9 регіонів України навчались збагачувати громади та мистецькі колективи завдяки тренінгу, який був організований та проведений Фундацією імені князів-благодійників Острозьких за підтримки Інституту соціокультурного менеджменту та Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження».

 Учасники тренінгу зрозуміли та навчились тонкощам складання проектів, правильно формулювати мету, завдання, бюджет та розібрались в причинах виникнення проблем, які стоять перед ними. Також розібрались в тому чому благодійники дають та чому не дають кошти, визначились з можливими джерелами доходів та способами залучення фінансування.

Несподіванкою для всіх учасників стало практичне відпрацювання отриманих знань, а саме участь у вуличній акції, в рамках організованої Фундацію Острозьких благодійної акції «Різдво для всіх», яка стартувала у м. Рівне 15 вересня 2011 року. Під час якої учасникам-волонтерам вдалось зібрати близько 1000 гривень. Це стало гарним стимулом та початком подальшої діяльності в своїх громадах по залученню фінансування.

Протягом поточного року Фундація Острозьких проведе ще 3 аналогічних тренінги для закладів культури і мистецьких колективів, які організовуватимуть благодійні акції та кампанії. Після тренінгів учасники зможуть отримувати дистанційні консультації з питань  залучення фінансування. Кращі учасники навчань, які зуміють організувати залучення фінансування для своїх організацій протягом наступних 3-х місяців, будуть запрошені на тренінг для тренерів, участь у якому дозволить проводити навчання з локального фандрейзингу за авторськими матеріалами Фундації Острозьких.

 

За детальнішою інформацією звертайтеся за адресою м. Рівне, вул. Драгоманова, 11, 33028, e-mail: pbofrv@gmail.com, Тетяна Гордєєва (097) 176 80 85, Віктор Пражмовський, (067) 360-83-34, (0362) 22 10 81.

You must be logged in to post a comment Login