Як фандрейзинг перетворює благодійну організацію у життєздатну?

Filed under Новини, Статті

Харків311-12 січня 2018 року за методою та з використанням досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких Руслан Краплич для 15 лідерів БО Карітас Харків за підтримки НДО-Форум провів курс з фандрейзингу та фінансової життєздатності.

В ході занять були підготовані презентації напрямків роботи Карітас Харків, листи до потенційних фінансових партнерів.

Опрацьовані підходи до створення системи фандрейзингу, яка включає у себе: призначення відповідальних осіб і поступове заснування відділу фандрейзингу, який матиме план та формуватиме базу даних фінансових партнерів із зазначенням їх ресурсів і мотивів.

Модель підготовки до фандрейзингових дій за планом була розглянута та від тренована учасниками курсу.

Вагомим етапом навчання став розгляд 30 інструментів (практичних кейсів) фандрезингу, із яких Карітас Харків обиратиме фандрейзинговий інструментарій для виконання поточних і стратегічного плану.

Головним висновком керівництва Карітас Харків є забезпечення фінансової життєздатності організації, що неможливо без диференціації джерел доходів і створення власного Ендавменту (недоторканного цільового капіталу).

Гарантуючи подальше консультування та супровід фандрейзингової діяльності Р. Краплич та Фундація Острозьких подарували Карітас Харків посібник «Фандрейзингові кампанії» та закладки з посиланнями на безкоштовні відео курси Академії фандрейзингу, що допоможуть Карітас Харків зафіксувати розроблені власні політики та процедури фандрейзингу.

You must be logged in to post a comment Login