Як громадські активісти Луганщини залучатимуть фінансування для добрих справ?

Filed under Новини, Статті

30 січня – 1 лютого 2018 року у м. Сєверодонецьк, Руслан Краплич за методою і з використанням досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких, за підтримки НДО- Форум на базі БО Карітас Сєверодонецьк , провів курс із фандрейзингу та формування стратегії залучення ресурсів із диференційованих джерел для 27 активістів громадських і благодійних, комунальних інституцій 4 міст Луганської області, які є партнерами ВГО «Клас.

В ході навчань учасники оволоділи 7 головними правилами фандрейзингу.

Опрацювали підходи до фомування бази даних фінансових партнерів.

Виробили алгоритм підготовки до фандрейзингу.

Розібралися у 5 найпоширеніших групах мотивів благодійництва.

Проаналізували якість звернень до потенційних фінансових партнерів, які підготували в режимі реального часу.

Переконалися у необхідності спрямувати зусилля для побудови фінансової життєздатності організації за діаграмою Р. Краплича (10\20\30\40).

Визначилися із рисами фандрейзера та склали список з 15 претендентів на посаду фандрейзера з числа волонтерів організації.

Ознайомилися з неменше 30 інструментами фандрейзингу. Практично

апробували в дії щонайменше 4 із них.

Залучили для благодійних програм ВГО «Клас» більше 523 грн за 5 хвилин.

Протягом 40 хвилин 3 робочі групи, створені під час курсу спланували 48 годинну кампанію, в результаті виконання якої може бути залучено не менше 100 000 грн.

Важливим здобутком для учасників став практикум в підготовці та виготовленні індивідуальних листів про пожертву та презентацій для збору пожертв від трудових колективів.

Для кожного з учасників було надано бонусні флаєри-закладки на проходження додаткових вебінарів і відео курсів з фандрейзингу, а також подаровано для бібліотеки ВГО «Клас» посібник «Фандрейзингові кампанії» від Фундації імені князів-благодійників Острозьких.

Надалі Руслан Краплич та Фундація імені князів-благодійників Острозьких нададуть додаткові консультації та супровід фандрейзингових подій.

В кінці лютого 2018 року для ВГО «Клас» та її партнерів буде проведено додаткове навчання з проектного менеджменту.

Найбільш зацікавлені учасники продовжать дистанційне навчання з фандрейзингу в рамках організованої Фундацією Острозьких Академії фандрейзингу.СеверФР3СеверФР2СеверФР1СеверФР

You must be logged in to post a comment Login