Як отримати ресурси донорів для розвитку громад?

Filed under Новини

шепетівкаПр13-14 травня 2017 року у м. Шепетівка, з використанням методи та досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких, Руслан Краплич, провів курс «Рецепт успіху, або Як отримати ресурси від донорів для розвитку громад» для 14 активістів громад з Хмельницької, Черкаської, Івано-Фраківської областей, організований Фондом «Зміцнення громад» і Європейською Соціальною Академією.шепетівкаПр1

В ході занять учасники розібралися з мотивами донорів, практично опрацювали усі розділи проекту: опис проблеми, мети, плану дій, результатів, моніторингу й оцінки, бюджету, додатків. Визначили 4 критерії відбору місцевих соціальних, економічних, екологічних проблем, які зможуть бути вирішені завдяки проекту за участі громади і наданих донором грантів. шепетівкаПр2Кожен з учасників отримав конспект занять і приступив до розробки власного проекту, вдосконалити який будуть запрошені місцеві експерти.

Зі свого боку, Р. Краплич та Фундація Острозьких нададуть для учасників навчання додаткові консультації з підготовки й виконання проектів, а також запрошують до участі у дистанційних курсах Академії фандрейзингу.

You must be logged in to post a comment Login