Як підготувати проект, щоб його профінансували донори та програми технічної допомоги?

Filed under Новини

Запоріжжя1Про це на практиці дізналися учасники тренінгу: «Проекти й управління ним. Написання грантових заявок та їх оцінка донорами». Тренінг ініціював та організував Інститут розвитку міста Запоріжжя. 25 -26 вересня 2019 року під керівництвом провідного тренера, громадського діяча Руслана Краплича (за методою та з використанням досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких) представники комунальних підприємств, установ і закладів міста в інтерактивній формі вчилися розробляти проект від задуму до реалізації відповідно до критеріїв оцінювання донорами. Робота в групах, спільне обговорення та зворотній зв’язок від учасників тренінгу – ефективний освітній інструмент для засвоєння навичок. Саме в такому дусі відбувалося навчання.

ЗапоріжжяЗокрема говорили про те, як сформулювати проблему і мету проекту, визначити методи його виконання. Не обійшлося і без маленьких секретів, зокрема – якщо додати до проекту певні інновації, ноу-хау, це значно підвищує його шанси на успіх.

Тренінг – це мінімум теорії. Щоб закріпити знання, учасники виконували домашнє завдання, яке презентували і аналізували наступного дня. Під час розбору не обійшлося без практичних рекомендацій, досвіду інших проектів, реалізованих за підтримки благодійних, міжнародних донорських організацій та програм міжнарродної технічної допомоги  Україні.

_Тренінг_Проекти_25-26-09-19Наталія Дробишевська, працівниця Інститутуту розвитку міста Запоріжжя, організаторка тренінгу: « Благодарна около 40 участникам за проявленный интерес к теме и активную работу. Тренеру Ruslan Kraplych за готовность делиться профессиональным опытом и участие в развитии нашего любимого города. Коллегам Інститут розвитку міста Запоріжжя и партнерам Запорізький обласний центр молоді за совместный труд и поддержку. Большой путь начинается с первого шага))»

Надалі, учасники й організатори тренінгу отримають додаткові консультації Р. Краплича та Фундації Острозьких, щоб підготувати та реалізувати якісні проекти, що підуть на користь людям та громаді м. Запоріжжя.

 

You must be logged in to post a comment Login