Як покращити навколишнє середовище і якість медичного обслуговування в Ладижині?

Filed under Новини

Ладижин23-24 червня 2016 року Руслан Краплич за методою і з використанням досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких та підтримки консорціуму донорів і ДТЕК  провів курс з підготовки проектів для 18 лідерів громадської дії  м. Ладижин Вінницької області.

В ході дискусій депутати міської та обласної рад, громадські активісти, представники бізнес-корпорацій та медійники Ладижина визначили основні проблеми громади міста та його околиць, створили робочі групи і розпочали підготовку 3-х проектів, які мають вирішити проблеми: чистоти повітря без смороду від промислових підприємств (курників та спиртзаводу), чистоти питної води для понад 13 000 домогосподарств, якості медичного обслуговування 24 000 громадян.

По завершенню курсу робочі групи продовжать роботу над створенням проектів і подаватимуть їх на розгляд донорів і програм міжнародної технічної допомоги для України.

Зі свого боку, фахівці Фундації імені князів-благодійників Острозьких надаватимуть консультаційний супровід процесу створення та реалізації проектів, які покращать життя громади Ладижина. А також проведуть в Ладижіні ще 2 додаткових навчання з ефективного міського  врядування та бюджетування та формування позитивного іміджу представників місцевої влади.

You must be logged in to post a comment Login