Як розуміти донорів і отримати гранти?

Filed under Новини

Житомир222 січня 2019 року у м. Житомир у навчальному центрі «Просто», з використанням методи та досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких Руслан Краплич провів майстер-клас «Проекти і гранти: розуміння донора», участь у якому взяли 10 активістів громадських організацій і громад Житомира й області.

В ході занять учасники розібралися у мотивах донорів. Визначилися  з очікуваннями донорів у розгляді кожного з розділів проекту. Обговорили можливості залучення грантів від міжнародних, вітчизняних, регіональних і місцевих донорів.

Особливу увагу учасники звернули на дерево проблем. Адже опис проблеми, що має бути вирішеною завдяки проекту, є одним із найважливіших розділів проблеми.

Учасники сконцентрувалися на формулюванні мети та її оцінки за критеріями SMART. І на формулюванні 3-х рівнів результатів, керуючись теорією результатів Пітера Друкера.

Надалі, Руслан Краплич зможе надати консультації з підготовки проектів й інформувати учасників через Академію фандрейзингу про нові можливості, що надаються донорами через надання грантів, які покликані вирішити найгостріші проблеми громад і суспільства: соціальні, гномічні, екологічні.

Академія фандрейзингу: https://www.facebook.com/rkraplych/?eid=ARASHX87JNsFWqv_SZ3M5qW2XcW-EpSQyZOFUxguX3PWVc3R7Y8dZxq8c5TR_dgNLbe0K21rt_K1_4RM&timeline_context_item_type=intro_card_work&timeline_context_item_source=100008334917443&fref=tag

 

You must be logged in to post a comment Login