Як трансформується українське суспільство до 2020 року?

Filed under Новини

свої319-20 травня 2016 року, радник з організаційного розвитку Руслан Краплич, за методою Фундації імені князів-благодійників Острозьких та підтримки ІСАР-Єднання, у гостинній залі музею М. Булгакова у Києві, провів курс зі стратегічного планування для 12 представників (керівництва й волонтерів) БФ «Свої» (більш відомого в Києві як « допомога на Фролівській»).

Учасники уточнили групи споживачів соціальних послуг, які надаються фондом , відповідно визначеній Місії; випрацювали Бачення організаційного розвитку й того, яким має стати українське суспільство (в тому числі групи тимчасово переміщених осіб) до 2020 року; поставили досяжні цілі на 2016-2020 рр.; проаналізували внутрішні та зовнішні чинники, які впливають на організаційний розвиток та здобутки для бенефіціантів і суспільства; визначилися з необхідністю підготовки Річних звітів; опрацювали систему планування й удосконалення органограми задля досягнення більшої життєздатності.

Протягом травня 2016 року у БФ «Свої» відбудеться кілька додаткових сесій стратегічного і поточного планування, в ході яких більшість активістів візьме участь у вдосконаленні напрацювань до готовності стратегічного плану розвитку фонду.

Зі свого боку радник Р. Краплич та Фундація Острозьких нададуть дистанційні консультації та допоможуть БФ «Свої» у формуванні ефективних органів врядування та розвитку системи, що забезпечить фінансову життєздатність і зростанні якості професійної допомоги потребуючим.

Автор: Руслан Краплич

You must be logged in to post a comment Login