Як виступати захоплююче й надихати?

Filed under Новини

виступи29-31 січня 2017 року на базі Академії ДТЕК в м. Київ, у рамках проекту «Розвиток незалежних громад з місто утворюючими підприємствами» за методою Фундації імені князів-благодійників Острозьких тренери-консультанти Руслана Кашина та Руслан Краплич провели курс з вдосконалення публічних виступів для 29 лідерів громадської дії (депутатів, громадських активістів) із 14 громад 7 областей України.

Щоб переконати громадян реалізувати свої ідеї покращення життя важливо блискуче виступати перед групами людей та медіа. Цьому власне навчалися та вдосконалювалися учасники чергового навчання.виступи2

В ході занять, учасники опрацювали способи вербальної та невербальної комунікації, стратегії досягнення командних цілей, відкоригували поставу, дихання, артикуляцію, підготували виступи та склали план самокорекції переглянувши відеозапис та проаналізувавши сильні та слабкі сторони власного публічного виступу.

В ході занять учасники перетворилися на справжню команду однодумців, які прагнуть розвивати громади та забезпечити якісну децентралізацію шляхом вдосконалення системи врядування й бюджетування за участі об’єднаних територіальних громад.

Невдовзі, кожен з учасників активізує свою присутність у віртуальному просторі, підготує та здійснить публічний виступ з пропозицією долучитися до суспільно значимого проекту у своїй громаді, відеозапис якого буде поширено через соціальні мережі.

You must be logged in to post a comment Login