Як захистити та представити інтереси Ромів України?

Filed under Новини

ОдесаАдво2-3 липня у м. Одеса за методою Фундації імені князів-благодійників Острозьких, в рамках реалізації проекту «Розширення та зміцнення національної мережі REYN-Україна», який реалізується ВФ «Крок за кроком» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», Фонду відкритого суспільства та Міжнародної асоціації «Крок за кроком», відбулося тренінгове навчання «Школа адвокації», проведене Русланом Крапличем.
Підвищити професіоналізм, підняти рівень обізнаності в адвокаційній тематиці, оволодіти практичними навичками зі створення плану власної адвокаційної кампанії – все це було запропоновано учасникам навчання, які виявили інтерес та бажання взяти участь у заході. Серед учасників – представники ромських та інших неурядових організацій, керівники та педагоги закладів освіти, де навчаються ромські діти, спеціалісти департаментів та управлінь освіти, правозахисники, фахівці юридичної галузі та інші зацікавлені особи, які опікуються питаннями ромської громади.
Робота була зосереджена на ідентифікації суспільних проблем, для вирішення яких потрібна адвокація.

Учасники працювали над визначеннями мішеней, цілей, груп зацікавлених сторін як складових елементів будь-якої адвокаційної кампанії. Під час групової роботи були опрацьовані інструменти побудови ефективної адвокаційної кампанії.
Така тренінгова діяльність була направлена на отримання базових знань та навичок для розроблення планів адвокаційних кампаній, основаних на силовому полі громади, із залученням групи впливу для стимулювання ухвалення рішень визначених мішеней.
Хоча навчання завершилося, учасники мають підготувати власні плани адвокаційних кампаній, які будуть представлені під час проведення другого модулю тренінгу восени цього року. Ці плани кампаній будуть переглянуті експертами з адвокації, фахівцями з юридичного сектору та іншими активістами-правозахисниками для надання професійних коментарів та порад.
Ми ще раз дякуємо всім учасникам за активну роботу! Ми вдячні тренеру, експертам та організаторам заходу за їхні внески в успішну реалізацію такого навчання!
Ми чекаємо Вас у спільноті активістів, батьків, професіоналів, які опікуються питаннями рівного доступу ромських дітей до якісних послуг! Приєднуйтесь до мережі REYN-Україна!
#USSF#REYNUkraine #REYN #Advocacyschool

Зі свого боку, Фундація Острозьких та Руслан Краплич нададуть додаткові консультації, що допоможуть учасникам у здійсненні адвокаційних кампаній, спрямованих на захист і представлення інтересів вразливих груп громадян, зміну законодавчих актів та нормативних документів і перерозподілу бюджету на користь вразливої групи.

 

You must be logged in to post a comment Login