Як здійснювати благодійну діяльність в Україні згідно з новим Податковим кодексом?

Filed under Новини

Як із мінімальними фінансовими втратами надати благодійну допомогу, залучити благодійні пожертви або сформувати благодійний цільовий капітал? Відповідь на це питання дає книга «Як здійснювати благодійну діяльність в Україні згідно з новим Податковим кодексом»[1].

У цьому виданні експерти Українського незалежного центру політичних досліджень та Мережі розвитку європейського права наводять поради, які допоможуть благодійникам ефективніше реалізовувати свої ініціативи, в тому числі завдяки зменшенню правової невизначеності щодо оподаткування тих чи інших форм благодійної допомоги.

Також у книзі зазначено необхідні зміни у сфері оподаткування благодійної діяльності для її стабільного розвитку в Україні.

Видання буде корисним для благодійних фондів, громадян та бізнес-компаній, які планують здійснювати системну й ефективну благодійну діяльність.

З електронною версією книги Ви можете ознайомитись за посиланням: http://blagozakon.org.ua/wp-content/uploads/2011/10/charity_tax_code20111.pdf

У друкованому вигляді видання розповсюджується безкоштовно. Для отримання друкованого примірника книги (після 26 жовтня 2011р.) прохання звертатися до УНЦПД на e-mail ucipr[at]ucipr.kiev.ua

Більше інформації про благодійництво в Україні – на сайті http://blagozakon.org.ua/


[1] Цю публікацію підготовлено в рамках проекту «Об’єднуємося заради реформ (UNITER)», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується Pact, Inc. Зміст матеріалів є винятковою відповідальністю УНЦПД та не обов’язково відображає точку зору USAID, Pact, Inc. або уряду США.

 

You must be logged in to post a comment Login