Як зробити багатими громади та мистецькі колективи?

Filed under Новини

На це й багато інших запитань зі сфери благодійництва 14-15 вересня 2011 року  відповідали 20 представників закладів культури, мистецьких колективів, громадських і благодійних організацій із 10 регіонів України, що пройшли тренінг з локального фандрейзингу, організований і проведений Фундацією імені князів-благодійників Острозьких за підтримки Інституту соціокультурного менеджменту та Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження».

Учасники не лише розібралися у тонкощах складання проектів для вирішення проблем і громад і забезпечення потреб громадян; зрозуміли мотиви людей, які надають чи відмовляють у підтримці наших благодійних намірів;  підготували листи до потенційних фінансових партнерів; визначилися з можливими джерелами доходів і способами залучення фінансування. Але й практично спробували провести переговори зі спонсорами й залучити пожертви громадян у скарбнички під час волонтерської кампанії. Зокрема на благодійну акцію «Різдво для всіх», яка стартувала у м. Рівне 15 вересня 2011 року, учасниками навчання протягом 1 години було залучено понад 1600 грн.  Цей факт став добрим стимулом реалізувати отримані навички у своїх громадах, силами своїх організацій.

Протягом поточного року Фундація Острозьких проведе ще 4 аналогічних тренінги для закладів культури і мистецьких колективів, які організовуватимуть благодійні акції та кампанії. Після тренінгів учасники зможуть отримувати дистанційні консультації з питань  залучення фінансування. Кращі учасники навчань, які зуміють організувати залучення фінансування для своїх організацій протягом наступних 3-х місяців, будуть запрошені на тренінг для тренерів, участь у якому дозволить проводити навчання з локального фандрейзингу за авторськими матеріалами Фундації Острозьких.

За детальнішою інформацією звертайтеся за адресою м. Рівне, вул. Драгоманова, 11, 33028, e-mail: pbofrv@gmail.com, Пражмовського Віктора, тел.: (0362) 22 10 81, (067) 370-52-24,  (067) 360-83-34.

Метою проекту “Антикризова допомога осередкам громадської активності та творчим колективам у здійсненні мобілізаційних (фандрейзингових) кампаній» в рамках проекту Інституту соціокультурного менеджменту «Підтримка процесу розвитку осередків громадської активності на базі закладів культури» за підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду “Відродження” є надати інформаційну, консультаційну, навчальну підтримку не менше 100 учасникам семінарів (творчим колективам, громадським і благодійним організаціям) різних регіонів України в проведенні благодійних концертів, вистав, виставок, гастролей, метою яких є збір пожертв та надання благодійної допомоги вразливим категоріям громадян, які найбільше постраждали від кризи.

Детальніше про програму: www.irf.ua.

 

You must be logged in to post a comment Login