Яка допомога потрібна для «Перемоги»?

Filed under Новини

Олександрія19-20 грудня 2018 року, за методою та з використанням досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких Руслан Краплич провів курс зі стратегічного планування для 12 активістів ГО Центр громадської активності «Перемога» за підтримки ІСАР-Єднання.

В ході роботи учасники розібралися у підходах й етапах стратегічного планування.

Опрацювали 4 компоненти Місії та сформулювали Місію Центру «Перемога».

Бачення майбутнього дозволяє активістам громадської організації виробити підходи до його досягнення поетапно. Включаючи партнерів, експертів і волонтерів, які самореалізуватимуться у приміщеннях колишнього будинку культури та на території парку, який буде відновлено для громади міста Олександрія.

Олександрія1З рештою, учасники навчань поставили досяжні Мети для майбутніх проектів, і бізнес-планів соціального підприємництва (дитяча студія розваг та морозива, до якої долучатимуться студенти-аніматори місцевого училища культури).

А також, на підставі Стратегічного зрізу, СВОТ-аналізу та аналізу силового поля громади  намітили операційний план розвитку організації на 2019 рік, який дозволить посилити сильні сторони, виправити слабкі місця, оминути загрози (альтернативні вироблено стратегії- базові сценарії дій), скористатися можливостями, які відкриваються у громаді та за допомогою консультанта.

До кінця року (місяця) учасники ще кілька разів самостійно зберуться для уточнення положень стратегічного плану та детального планування окремих заходів і подій, які дистанційно (через Скайп і Вайбер) буде супроводжувати консультант з розвитку Руслан Краплич.

Додатково Фундація імені князів-благодійників Острозьких готова надати книги й інструкції, що допомагатимуть ГО Центр громадської активності «Перемога» досягати запланованих перемог у громаді м. Олександрія.

 

You must be logged in to post a comment Login