Які лідерські навички потрібні християнським освітянам?

Filed under Новини, Статті

ХристиянськеЛідерство27 листопада 2019 року у м. Житомир Комісія у справах душпастирства молоді провела третю ЗУСТРІЧ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ЗА РИМО-КАТОЛИЦЬКІ ДИТЯЧІ САДОЧКИ ТА ШКОЛИ В УКРАЇНІ. Цьогорічна зустріч була присвячена питанню лідерства. Руслан Краплич, член директорів Фундації імені князів-благодійників Острозьких поділився знаннями про якості лідера-християнина, що важливі при спілкуванні, плануванні та управлінні персоналом.

Учасники обговорили риси керівника та підлеглого й систему взаємодії між ними. Опрацювали підходи до використання різних стилів лідерства. Впевнилися в тому, що у християнських навчальних закладах (школах і дитячих садках) важливо побудувати атмосферу взаємної довіри та чуйності до потреб команди, що не лише працює, але й поширює власним прикладом втілення християнських чеснот.

Поповнити свої знання учасникам допомагали тренери, які провели змістовні конференції на дану тему.
Зокрема, Дмитро Якимець, тренер і модератор, спілкувався з учасниками про якості лідера, щоб успішно застосовувати їх в своїй роботі для розвитку навчального закладу.

Учасники також мали можливість поділитися власними успішними проектами, щоб інші могли перейняти позитивний досвід та застосувати його у своїй діяльності.

Отож, 22 учасника зустрічі корисно та продуктивно провели свій час та отримали порцію нових сил для подальшої праці.

You must be logged in to post a comment Login