Які правила фандрейзингу дозволять застосувати 30 інструментів?

Filed under Новини

ПолтаваШЛ128 травня 2017 року у м. Полтава Руслан Краплич за методою і з використанням досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких провів курс залучення ресурсів із місцевих джерел (локального фандрейзингу) для 23 лідерів громадських, освітніх, медичних, природоохоронних організацій Полтавщини, що навчаються у Школі державного управління, підтриманій Українським Католицьким Університетом з коштів гранту Фонда Ч.С. Мотта й Інститутом суспільно-економічних досліджень (ІСЕД).

В ході занять учасники оволоділи правилами фандрейзингу, які дозволяють застосувати не менше 30 інструментів залучення ресурсів від громадян, громади, донорів, бізнесу, комунальних і державних інституцій для виконання важливих суспільно-корисних проектів.

ПолтаваШЛ2Важливо, що серед учасників цього курсу були й ті, що мали можливість поділитися з іншими успішним досвідом залучення фінансування та ресурсів після проходження подібного курсу з фандрейзингу у минулому році.

За результатами курсу учасники змінять й удосконалять системи залучення ресурсів.

Зі свого боку, Р. Краплич та Фундація Острозьких зможуть надати додатковий консультаційний супровід в рамках функціонування Академії фандрейзингу, що постійно діючою дистанційною програмою вдосконалення фандрейзерів.

You must be logged in to post a comment Login