Які проекти розвитку громади Зеленодольська готують лідери?

Filed under Новини

01-02 червня 2016 року у853 010 в рамках проекту Фундації імені князів-благодійників Острозьких «Розвиток незалежних громад з містоутворюючими підприємствами»  Русланом Крапличем було проведено  семінар-тренінг з визначення пріоритетів і підготовки проектів задля вирішення проблем і розвитку громади. Участь у навчанні взяв 31 лідер громадської думки Зеленодольської територіальної громади за підтримки консорціуму донорів та  ДТЕК.

«Два наступних навчання пройде в Зеленодольську до кінця жовтня поточного року. У ході першого тренінгу  учасники навчилися презентувати організацію, визначати проблеми громади, планувати їх вирішення досягаючи ефективних результатів.

Три групи учасників під час тренінгу шукали шляхи їх вирішення за допомогою залучення донорів», – відзначила секретар міськради О.М. Ярошенко.

За результатами курсу з проектування утворилася робоча група, яка протягом тижня підготувала 2 пілотні  соціальні проекти, які впродовж 3-х місяців будуть вдосконалені, після чого зможуть бути винесені на обговорення міської ради Зеленодольська та подані на розгляд до вітчизняних, міжнародних донорів і програм міжнародної технічної допомоги для України для отримання фінансової і технічної підтримки.

Проект Фундації імені князів-благодійників Острозьких «Розвиток незалежних громад з містоутворюючими підприємствами» передбачає до кінця 2016 року проведення 33 навчань в 11 містах  6 регіонів України  та надання консультацій для лідерів громадської думки з таких тем: «Розробка проектів з вирішення актуальних проблем місцевого розвитку. Джерела фінансування проектів: вітчизняні, іноземні, міжнародні», «Місцеве самоврядування в Україні. Законодавча база. Основні завдання та інструменти. Принципи формування місцевого бюджету. Міжсекторне співробітництво у розвитку території. Місцевий розвиток в умовах децентралізації», «Зв’язки з громадськістю, формування позитивного іміджу, розробка ключових повідомлень, публічних виступів перед ЗМІ. Ефективні переговори».

You must be logged in to post a comment Login