Які зв’язки потрібні лідерам громади Ладижина?

Filed under Новини

Лад324-25 жовтня 2016 року,  з використанням методи та досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких, за підтримки консорціуму донорів і компанії ДТЕК, Руслан Краплич провів курс з формування позитивного іміджу та зв’язків з громадськістю для 14 лідерів громадської дії (депутатів, громадських активістів медівників, представників бізнесу) м. Ладижин Вінницької області.

Учасники визначилися: що таке КОМУНІКАЦІЯ, ІМІДЖ, ЗВ’ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ?

А також описали власну систему зв’язків та опрацювали щонайменше 7 модулів, які забезпечують комунікацію з найбільш важливими цільовими групами.

Найбільш цікавою для депутатів виявилася Стенфордська модель комунікації, а також робота над ключовими повідомленнями у релізах, публічних виступах й  інтерв’ю.Лад31

Це вже 3-й навчальний курс проведений у м.Ладижині Фундацією Острозьких у 2016 році в рамках програми «Розвиток незалежних громад з місто утворюючими підприємствами», що підтриманого консорціумом донорів та ДТЕК.

За  результатами 2-х попередніх навчань учасники повідомили, про підготовку проектів на 5 000 000 грн, які підтримані Вінницьким обласним природоохоронним фондом.

А  також розроблено Положення, та на сесії міської ради, ухвалене Рішення  про помічників депутата Ладижинської міської ради. Від так, коло громадян, залучених до самоврядування  – значно розширилося, адже кожен з міських депутатів м. Ладижжина може мати по 2 громадських помічника.

You must be logged in to post a comment Login