Якими інструментами комунікації користуватися у громаді?

Filed under Новини

чркасиД14-15 червня 2017 року у Черкаському центрі розвитку місцевого самоврядування на запрошення Регіонального ХАБу для Центральної України «Підтримка реформи децентралізації в Україні» програми «ULEAD з Європою», Руслан Кпраплич, за методою і з використанням досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких, провів навчання на тему: “Як провести ефективну комунікаційну кампанію в ОТҐ” для 23 представників місцевих самоврядувань Черкащини, за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою».

В ході навчань опрацювали кола зв’язків й інструменти їх забезпечення та Стенфордську модель комунікації. Підготували ключові та стратегічні повідомлення. Виробили правила публічного виступу, навчившись виступати без страху. Обмінялися досвідом підтримки добрих стосунків з різними цільовими групами громади. кожен з учасників підготував план роботи з комунікування із громадою та підготує презентацію громади для потенційних партнерів й інвесторів.

черкасиД2Юрій Путря (відгук учасника): «Дуже тяжко буває зрозуміти чого наші справи не мають підтримки в громадах, навіть найкращі проекти бувають провальними, а як зробити щоб моя справа була підтримана і мала успіх. І тільки тим представникам активної частини Черкащини відкрив секрети Руслан Краплич під час тренінгу “Як провести ефективну комунікаційну кампанію в ОТҐ”, які відвідали курс. До речі, це дуже цікаво і драйвові».

Протягом червня-липня за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» Р. Крапличем та Фундацією Острозьких буде надано учасникам додаткові он-лайн консультації та проведено ще 3 подібних навчання у Чернігові, Харкові й Сумах.

You must be logged in to post a comment Login