Якими з 30 фандрезингових інструментів скористається «Сівітас»?

Filed under Новини

РівнеФР116-17 липня 2016 року за методою та з використанням досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких Руслан Краплич для 11 активістів Центру суспільних дій «Сівітас» та її партнерів з ГО «Мікс» і БО «Дзвони надії», за підтримки ІСАР-Єднання провів курс з фандрейзингу, в наслідок чого кожна з організацій-учасників має вибрати із палітри щонайменше 30 інструментів залучення ресурсів ті, якими забажає і зможе скористатися на сучасному етапі розвитку і в майбутньому.

Це вже не перша зустріч ЦСД «Сівітас» з Русланом Крапличем, який кількома місяцями раніше провів курс і надав консультації зі створення стратегічного плану організації. Стратегічний план передбачав також проведення навчань і складення фандрейзингового плану, аби стратегічні і поточні дії «Сівітаса» реалізувалися.

Увага Фундації Острозьких до цієї нової громадської організації не випадкова, оскільки її засновниками стали колишні волонтери Фундації, які були студентами рівненських вишів. Нині молоді й амбітні громадські діячі Рівного вже встигли завершити депутатську каденцію у міській раді, попрацювати у бізнесі, захистити дисертації та стати викладачами суспільних дисциплін.

Надалі Фундація Острозьких готова надавати додаткову консультаційну й технічну підтримку організаціям, які прагнуть робити місто Рівне, Рівненщину – краєм свідомих,  активних, відповідальних громадян. Які вміють будувати за планом і залучають стільки ресурсів, щоб зробити громаду і суспільство досконалим.

You must be logged in to post a comment Login