Захисти себе на дорозі

Filed under Новини

Уроки з безпеки дорожнього руху для вихованців Чернігівської школи-інтернату провели представники Чернігівської обласної ДАІ та Центру «Доброчин» 7 вересня 2011 року в рамках всеукраїнського рейду «Увага! Діти на дорозі!».

Під час спілкування в довільній формі дітям було представлено принципи роботи флікера, його властивості та можливості. Адже дуже важливо не тільки знати правила дорожнього руху, але і бути помітним на дорозі. Допомагає це зробити флікер – світлоповертаючий елемент – який відображує світло у зворотньому напрямку. По закінченню уроку кожна дитина отримала інформаційні плакати, буклети, інструкції – як носити флікер та самі світлоповертаючі знаки.

Формування безпечної поведінки дітей на дорозі та в місті – це першочергове завдання не тільки освітянських закладів, але і громадськості. Вже 3 рік поспіль Центр «Доброчин» активно займається підвищенням рівня знань маленьких пішоходів через ознайомлення та розвиток культури носіння світлоповертаючих знаків (флікерів) в Чернігівському регіоні.

Запорукою розширення можливостей профілактичної роботи з безпеки маленьких пішоходів стала співпраця правоохоронних органів, виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, навчальних закладів та Центру «Доброчин».

Олександр Підгорний

Центр “Доброчин”

м. Чернігів

тел./факс (0462) 67-71-81

dobrochyn@cn.relc.com

www.dobrochyn.org.ua

 

You must be logged in to post a comment Login