Коли завершення є початком, або нове життя «Школи громадської участі»

scp2З 29 листопада по 1 грудня 2015 року в м. Львів відбудеться конференція «Соціальна анімація для розвитку культури та громад-2» у рамках проекту Інституту соціокультурного менеджменту «Школа громадської участі -2» за фінансової підтримки Фонду ім. Ч.С.Мотта.

Даний захід є важливим етапом навчання учасників «Школи громадської участі -2», що проходила з 2014 по 2015 роки. Проект «Школа громадської участі -2» допоміг оволодіти учасникам технологіями розвитку громад шляхом підвищення власної компетентності. Протягом двох років учасники пройшли процес вдосконалення своєї громадської діяльності, сформували себе як громадських лідерів, оволоділи новими напрямками роботи та знайшли багато нових друзів. В рамках проекту учасники пройшли наступні тренінги: «Анімація громадської діяльності», «Написання проектів», «Розвиток громад: Досвід Західноукраїнського ресурсного центру», «Основні засади взаємодії громадських організацій зі ЗМІ», «Залучення фінансування з місцевих джерел», «Польський досвід  розвитку громад».

Конференція має на меті обговорення важливих питань розвитку громад, участь у тематичних сесіях, обмін досвідом, вручення сертифікатів учасникам «Школи громадської участі -2» за пройдений період навчання.

На конференції  будуть проводитися майстер-класи за участі кваліфікованих тренерів, зокрема, Василя Полуйка (президент Західноукраїнського ресурсного центру (ЗУРЦ), м. Львів), Юрія Трофименка (Центр «Ахалар», м. Чернігів), Андрія Круп’яка (Товариство Лева, м. Львів) та інших фахівців. Випускники «Школи громадської участі -1» будуть проводити майстер-класи для учасників конференції, де познайомлять аудиторію зі своїм досвідом та досягненнями у громадській  діяльності після випуску із «Школи громадської участі -1». Учасники «Школи громадської участі -2» представляють Сумську, Дніпропетровську, Донецьку, Харківську, Луганську, Полтавську, Кіровоградську, Херсонську, Запорізьку області. Для учасників конференція – це етап підведення підсумків діяльності у межах проекту та визначення планів на майбутнє.dscn149

Проект «Школа громадської участі», що реалізується Інститутом соціокультурного менеджменту  за фінансової підтримки Фонду ім. Ч.С.Мотта, – продовжується, де з січня 2016 року розпочинається набір учасників у «Школу громадської участі -3». Випускники попередніх двох Шкіл мають можливість продовжити навчання, адже в рамках «Школи громадської участі -3» планується проведення «Тренінгу для тренерів».

Слідкуйте за нашими новинами на веб-сайті Інституту соціокультурного менеджменту www.lacenter.org.ua та у групі «Центри місцевої активності України» (Facebook), де можна буде ознайомитися з перебігом подій на конференції.

 

You must be logged in to post a comment Login