Залучення фінансування – це серйозно

Filed under Новини

30-31 січня 2012 року відбувся тренінг з локального фандрейзингу для представників закладів культури та громадських організацій, проведений Фундацією імені князів-благодійників Острозьких за підтримки Інституту соціокультурного менеджменту та Міжнародного фонду «Відродження».

Впродовж тренінгу 20 учасників з різних регіонів України розібралися в тонкощах залучення фінансування з місцевих джерел і вивчили методи та способи проведення різноманітних благодійних акцій. Практичне відпрацювання вивченого матеріалу відбулось шляхом проведення благодійної лотереї та аукціону, залучені кошти з яких було спрямовано на підтримку журналу «Вісник благодійництва».

Гостем тренінгу стала Оксана Чемерик, представник ДПІ в м. Рівне. Вона розповіла  про нові зміни в Податковому Кодексі України та їх особливості для неприбуткових організацій.

Порушивши свої «традиції», несподіваний і, водночас, приємний сюрприз подарував Полтавський регіон, представники якого склали значну кількість учасників тренінгу.

Натхнена пройденим тренінгом, одна з учасниць подала документи до участі у тренінгу для тренерів, після розгляду яких представниця третього сектору була зарахована до навчальної групи.

Отож, дводенний тренінг став для учасників справжнім джерелом знань і умінь, досвіду та натхнення. Насичений подіями та інформацією, він надовго запам’ятається учасникам та тренерам.

В рамках проекту Фундація Острозьких проведе ще один аналогічний тренінг для осередків громадської активності, створених  на базі закладів культури, які проводять благодійні акції та кампанії. Після тренінгів учасники зможуть отримувати консультації з питань  залучення фінансування.

За детальнішою інформацією звертайтеся за адресою м. Рівне, вул. Драгоманова, 11, 33028, e-mail: pbofrv@gmail.com, Тетяна Гордєєва (097) 176 80 85, Віктор Пражмовський, (067) 360-83-34, (0362) 22 10 81

You must be logged in to post a comment Login