Запрошуємо до участі у конференції з обговорення розвитку Інтернет економіки України та представлення кращих студентських стартапів

Filed under Новини

Від імені організаторів проекту «Рушай у віртуальну магістраль нескінченних можливостей твого майбутнього бізнесу» та за підтримки організаторів конкурсу інноваційних проектів «Sikorsky Challenge» запрошуємо Вас до участі у фінальній конференції проекту «Рушай у віртуальну магістраль нескінченних можливостей твого майбутнього бізнесу!», що співфінансується та виконується у рамках програми «Допомога Польщі для розвитку 2014».

Конференція буде проходити 19 листопада 2014 року в головному корпусі НТТУ «Київський політехнічний інститут» в залі Вченої Ради за адресою: м. Київ, проспект Перемоги 37, корпус №1.

Участь у конференції є безкоштовною, учасники самостійно покривають витрати пов’язані з проїздом і перебування в Києві. Для участі в конференції необхідно зареєструватись до 14 листопада включно за посиланням: http://cstei.lviv.ua/ua/item/960

На фінальній конференції будуть представлені кращі студентські конкурсні пропозиції за такими напрямками:  інновації в цифровій економіці,  нові технології у сфері ІКТ,  електронний бізнес, електронна комерція, електронні послуги. Найкращі три пропозиції учасників конкурсу будуть відібрані під час конференції та отримають грошове винагородження сумою 2 000 доларів США, а також будуть рекомендовані для участі в конкурсі «Sikorsky Challenge 2015».

Учасники конференції  матимуть можливість прийняти участь в панельній дискусії на тему основних  тенденцій розвитку електронного бізнесу в Україні, розвитку потенціалу співпраці освітнього середовища з бізнесом, актуальних питань розвитку підприємницьких навичок у студентської молоді у контексті формування економіки знань в Україні.

Проведення конференції дасть поштовх для формування стартапів у провідних університетах України, розвитку партнерської мережі інноваційних структур університетів з бізнес-спільнотою України у сфері ІКТ, а також  сприятиме формуванню нових цікавих проектів для майбутнього конкурсу «Sikorsky Challenge 2015» .

До участі у конференції запрошуємо активну студентську молодь,  аспірантів, викладачів ВНЗ, представників інноваційних структур ВНЗ, представників венчурних фондів, бізнес-ангелів, керівників та власників ІТ фірм України.

 

Оргкомітет конференції.

 

Контактні особи:

Іван Кульчицький, президент АЄІ, тел. (050) 9292396, Email – kul.ivan@gmail.com

Юлія Лашина, проектний менеджер НТТУ КПІ, Тел.: (044) 406-80-19, Моб.: (068) 1184749, Email – y.lashyna@gmail.com

You must be logged in to post a comment Login