“Запитай у соціологів” – безкоштовні консультації

Filed under Новини

Дедалі частіше до проектних заявок громадські організації включають дослідницьку складову та зазначають про плани провести фокус-групи, опитування, глибинні інтерв’ю тощо. «Чи потрібна дослідницька складова у моєму проекті? Який метод обрати? Скільки запланувати експертних інтерв’ю? Як визначити, скільки учасників запросити на фокус-групу та яку тривалість обговорення запланувати? Чи звернутися до фахової дослідницької аґенції? Чи залучати окремого фахівця з методології та методів соціальних досліджень? Як грамотно представити дослідницький компонент у ґрантовій заявці?» – Ці та багато інших запитань ви можете поставити на гарячій лінії «Запитай у соціологів» (безкоштовні консультації для третього сектору з питань соціальних досліджень):

o   +38 068 051 97 98 (Київстар)

o   +38 099 216 33 78 (MTS)

o   Skype: ask.sociologists

Гаряча лінія діятиме з 6 березня до 25 грудня цього року за підтримки Програми «Громадянське суспільство та належне врядування» Міжнародного фонду «Відродження».

Детальніше про формат роботи гарячої лінії, як зручніше нею користуватися та як отримати на ній максимально ефективну допомогу – у “Пам’ятці користувача”.

You must be logged in to post a comment Login