Зберігати малі школи

Filed under Новини

Моделі діяльності польських громадських організацій у напрямку збереження освітніх послуг у сільській місцевості. Теоретико-методологічні аспекти соціально-педагогічної роботи школи в громаді викладено у розрізі можливостей їх застосування у вітчизняному освітньому просторі. Саме про можливості збереження малих шкіл розповідається у книзі Східноукраїнського центру громадських ініціатив «Школа – центр активності громади: узагальнення адаптованого польського досвіду збереження освітніх послуг у сільській місцевості» (Ред. колегія: О. М. Дрєпіна, О. В. Переходченко, В. В. Щербаченко), що вийшла у світ у Луганську.

У книзі зацікавлений читач знайде приклади шкільних нормативних документів, корисні ресурси для педагогів.

«Ми впевнені, що описаний у збірнику українсько-польський досвід діяльності сільських шкіл сприятиме покращенню якості шкільної та дошкільної освіти в невеликих громадах, створить можливості для призупинення їх занепаду, посилить потенціал їх громадянського суспільства та вплине на зростання соціальної активності шкіл у громаді», – коментує вихід у світ видання голова редакційної колегії Оксана Дрєпіна.

Створене видання буде поширене серед обласних та районних/міських управлінь освіти, представників обласних комітетів профспілки працівників освіти і науки, педагогічних ВНЗ та інститутів післядипломної педагогічної освіти, громадських організацій, що працюють в освітній сфері, бібліотечну мережу в різних областях України, серед зацікавлених громадсько-активних освітян. Безкоштовно отримати примірник книги можна в офісі Східноукраїнського центру громадських ініціатив або переглянути на сайтіорганізації.

Книга побачила світ у рамках проекту Східноукраїнського центру громадських ініціатив «Поширення адаптованого польського досвіду задля збереження освітніх послуг у сільській місцевості», що реалізується за фінансової підтримки програми «Схід-Схід: партнерство без кордонів» Міжнародного фонду «Відродження».

 

Прес-центр Східноукраїнського центру громадських ініціатив

30-й квартал, буд. 2, кв. 14, м. Луганськ, 91005

тел. (0642) 491374

e-mail:  zahyst@gmail.com

веб-сторінка: totalaction.org.ua

 

 

You must be logged in to post a comment Login