Звідки і куди течуть гроші?

Filed under Новини, Статті

zzz113 лютого 2018 року голова Ради директорів Фундації імені князів-благодійників Острозьких Руслан Краплич провів курс фінансової грамоти для понад 30 слухачів курсів Рівненського Обласного Інституту Післядипломної Педагогічної Освіти та вільних слухачів із більше 20 громад Рівненщини.
Курс дав відповідь на питання: що таке гроші?

Адже ті,хто не знає відповіді – не можуть бути наділені грошима у достатній кількості.
Закони грошей – аналогічні Законам природи, тому порівнююся з рефлективними (агрегатними) станами води і мають власний кругообіг, без знання якого ми не зможемо «вмонтувати» власний кран у фінансові потоки.
Кожен з учасників оволодів навичкою вимірювання власного фінансового потоку та розрахунку через скільки років (без зайвих обмежень і без надзусиль) стане мільйонером, якщо цього дійсно прагне.

Максим Волович, студент МЕГУ, громадський активіст:

«Мав честь відвідати майстер-клас з фінансової грамотності від Руслана Краплича.
Для мене надзвичайно приємно навчатися у такої розумної, відкритої, педагогічноталановитої і доброї людини, як пан Руслан. 
Висловлю Вам глибоку повагу та дякую за здобуті знання.
І звичайно, згадаю про свого друга, завдяки якому я маю можливість відвідувати подібні заходи. 
Чудовий організатор, прогресивний та активний громадянин і людина з великим серцем, Володимир Зиль, дякую тобі за запрошення! 
З задоволенням й надалі долучатимуся до чогось подібного.) »

Наталія, викладач РОІППО:

«Дякую! Досить неординарний тренінг. Є можливість багато чого переосмислити, навіть через два дні. Зрештою, як і всі події за участю пана Руслана. Хай все затрачене щиро вертається примноженим.»

Учасники запропонували проводити подібні курси для педагогічних колективів, учнів та їх батьків. Як таких, які допоможуть зробити українців заможнішими.

Невдовзі (19 лютого 2018 року) аналогічний курс відбудеться у м. Житомирі.

You must be logged in to post a comment Login