Конкурс на відбір тренерів (2 особи)

Filed under Новини

Konkurs_1 Інститут соціокультурного менеджменту (ІСКМ) оголошує конкурс на відбір пари тренерів для проведення тренінгів «Громадянська освіта жінок місцевих громад» в межах проекту “Залучення через освіту” *.

Тренінг складатиметься з 8 сесій по 90 хвилин кожна (протягом 3-х днів) і буде проводитись для двох груп (20 жінок з малих міст та сіл, і 20 жінок працівниць закладів культури). Програма тренінгу складаєтеся з 4 модулів (детальніше у додатку).

Метою проекту Залучення через освіту” є сприяння формуванню громадянської компетентності жінок, їх демократичної культури для підвищення рівня участі в громадській діяльності на місцевому рівні.

Вимоги до експертів:

– Професійний досвід роботи не менше 3-х років в якості тренера

– Бути обізнаними із сучасними підходами до організаційного розвитку громадських організацій (для групи жінок-учасниць з малих міст та сіл України)

– Бути обізнаними із сучасними підходам роботи в закладах культури (для групи жінок-учасниць, що працюють в закладах культури)

– Наявність сертифікату про проходження ТОТ (тренінгу для тренерів)

– Рекомендації

– Резюме

Також, можливе залучення переможців конкурсу до реалізації в інших освітніх заходах ІСКМ, зокрема, при проведенні підсумкової конференції в рамках проекту “Залучення через освіту”.

Пропозиції надсилати до 17:00 31 січня 2018 року на електронну адресу: adm.iscm@gmail.com 

Контактна особа: Оксана Набока, координатор проекту

Детальніше у додатку – Технічне завдання_тренінг_ІСКМ

* – проект реалізується в рамках «Програми сприяння громадській активності «Долучайся!»», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст статті є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

You must be logged in to post a comment Login