“НДО-Інформ” №2 (49), 2013

Filed under Бібліотека

Читайте у новому випуску “НДО-Інформ” №2 (49), 2013:

-Інтерв’ю із Світланою Супрун, консультантом Фонду ім. Ч.С. Мотта, яка розповість про те, яким чином Фонд Мотта обирає проекти та організації для фінансування в Україні та його пріоритети.

– Інтерв’ю із Кайо Зборілом, провідним фахівцем із організації громад, який працює у Національному Демократичному Інституті у Кишеневі, Молдова. Кайо поділиться досвідом роботи у Словаччині та розкриє секрети успішної організації місцевих громад у статті “Як організувати громаду або кого турбують мокрі шкарпетки”.

– У новому розділі “НДО-Інформ” Знайомство зблизька – читайте інтерв’ю із Іриною Таран, головою Пирятинської районної громадської організації “Жіночі ініціативи” про її становлення як громадського лідера.

Також дізнаєтеся більше про проект Інститут соціокультурного менеджменту “Школа громадської участі”, який реалізується за фінансової підтримки Фонду ім. Ч.С. Мотта. А також про ініціативи учасників школи, які сприяють розвитку місцевих громад в Україні та збільшенню соціального капіталу. Ці а також інші цікаві матеріали доступні для завантаження:

Бюлетень “НДО-Інформ” №2(49)

“НДО-Інформ” видається Інститутом соціокультурного менеджменту в рамках проекту “Школа громадської участі”, який реалізується за фінансової підтримки Фонду ім. Ч.С, Мотта.

Читайте також попередній випуск “НДО-Інформ” №1 (48), 2013.