5 порад професійному тренеру/ці, які потрібно враховувати під час роботи в громадах

Filed under Новини, Статті

Нещодавно команда тренерів Інституту соціокультурного менеджменту (ІСКМ) була залучена до реалізації великого проєкту «Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад», що реалізовується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) та Західноукраїнським ресурсним центром (ЗУРЦ).  Зокрема, тренери нашої організації працювали в Миколаївській області у 11 громадах, в тому числі в Вознесенській, Доманівській, Мостівській та Олександрівській громадах. Заходи відбувались за наступними тематиками: збір даних для впливу – ставити правильні запитання та відповідати на них за допомогою правильних даних; від даних до висновків – аналіз даних для прийняття рішень у формуванні політики; від даних до дій – використання перевірених даних, для прийняття виважених поінформованих рішень.  

Отже, команда тренерів ІСКМ підготувала 5 порад професійному тренеру/ці, які потрібно враховувати під час роботи в громадах. 

  1. Завжди дотримуватись методики проведення тренінгу, яку ви отримали під час проходження «Тренінгу для тренерів/ -ок» (ТоТ).  Адже там не буває зайвих речей.
  2. Вивчити місцевий контекст.  До початку тренінгу в громадах слід зібрати якнайбільше локальної інформації , що дозволить вам краще зрозуміти місцеву аудиторію.
  3. Намагатись створювати позитивну атмосферу під час проведення заходів, адже емоції краще запам’ятовуються, ніж знання.
  4. Обов’язково використовувати тестування до і після початку тренінгу, щоб побачити прогрес у засвоєнні знань та використовувати базову загально оціночну анкету. Бажано, щоб для цього використовувались онлайн інструменти, наприклад: Google форма або KoboCollect.
  5. Після проведення заходу обов’язково обговорити у вузькому колі фахівців, що вдалося та не вдалося під час проведення тренінгу, а також, що потрібно змінити наступного разу. 

You must be logged in to post a comment Login