Бюрократичний „подарунок” міської влади громадським організаціям

Filed under Новини
Головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту КМДА ігнорує Постанову Кабміну № 1049 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями та творчими спілками”.
При проведенні цьогорішнього конкурсу проектів програм молодіжних та дитячих громадських організацій Головне управління використовує власне положення про проведення конкурсу. Вимоги цього Положення ставлять громадські організації у значно гірші умови, ніж вимоги Постанову КМУ. «Постанова Кабміну має рекомендаційний характер, тому ми можемо її не дотримуватися», – вважає Олена Гардій, юрист Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту КМДА.
„Це не відповідає дійсності. Постанова КМУ має рекомендаційний характер тільки для органів місцевого самоврядування. Для органів виконавчої влади, у тому числі місцевих, постанова обов’язкова. Оскільки Київська міська рада не ухвалювала жодного рішення про порядок проведення конкурсу, КМДА зобов’язана виконувати рішення КМУ”, – наголошує Анастасія Красносільська, координатор проектів Українського незалежного центру політичних досліджень. Більше інформації  за посиланням: http://gromzakon.org.ua/?p=1943#more-1943
Ольга Чернявська,
PR-менеджер Українського незалежного центру політичних досліджень

You must be logged in to post a comment Login