Депутатське «золото»

Filed under Статті

 

Виступи кандидатів в депутати напередодні виборів як правило запам’ятовуються низкою обіцянок, запевненнями в тому, що кандидати знають проблеми громади і будуть докладати зусиль щодо їх вирішення. Красномовності тут, зазвичай, не бракує, та і в сесійних залах не завжди обговорення проходять тихо та спокійно.

Депутати працюють, питання на розгляд виносяться важливі, рішення приймаються…. Але от тільки принцип прозорості в діяльності все ще не стане правилом для народних обранців. Працює інший: мовчання – «золото»?

Таке питання постає, оскільки жодна з 11 політичних сил, депутати від яких представлені в місцевих радах Чернігівщини, за більш ніж два місяці так і не знайшла слів або часу, аби надати відповіді на запити щодо діяльності депутатів.

Крім прохання надати інформацію про діяльність депутатів, також залишилося без відповіді і питання про адреси громадських приймалень регіональних відділень партій в районах Чернігівщини.

Запитувану інформацію планувалося розмістити як офіційну на сайті «Твій місцевий депутат: Чернігівщина», що створений з метою полегшити комунікацію депутатів з виборцями. Виборців реальні справи щодо вирішення проблемних питань громади цікавлять, а от чи готові депутати розповісти про результати або перешкоди? Питання залишається відкритим.

Підтримка проекту «Депутати для громади», що виконується Центром «Доброчин», була здійснена Фондом Східна Європа в рамках програми «Твій місцевий депутат: моніторинг діяльності депутатів місцевих рад в Україні», що є спільною ініціативою Фонду Східна Європа та Черкаської обласної організації Комітету виборців України і виконується за фінансової підтримки Фонду демократії ООН (UNDEF) та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Олена Короїд

Центр «Доброчин»

dobrochyn@cn.relc.com

http://dep.cn.ua

You must be logged in to post a comment Login