Одеський кінофестиваль очима кіровоградських журналістів

Filed under Новини

20 липня завершився 4-й Одеський Міжнародний Кінофестиваль. Висвітлювали його і кіровоградські журналісти – Олена Кваша та Дарина Романська.

Володарем Головного призу ОМКФ – Гран Прі за результатами глядацького голосування – став фільм Олександра Велединського «Географ глобус пропив». Ось як прокоментували цей фільм Олена та Дарина ще до завершення фестивалю: “Дивились новий російський фільм «Географ глобус пропив». У головній ролі К. Хабенський. Дуже хороший фільм про дивака-людину, про його життя, слабкості. Про роль алкоголю в житті російських сімей (читай: пострадянських). А також про підлітків. Все це без пафосу і занудства, а навіть з гумором, самоіронією. Нормально і для людей. Чимось нагадав радянський фільм «Сто днів після дитинства». Неймовірно красива природа Пермського краю – ліси, річкові пороги, на тлі яких розгортаються багато подій фільму. Дуже добре підібрана музика. Витончено.”

Кіровоградські журналісти висловлюють подяку Марії Гончар, відомій художниці та архітектору,  яка люб’язно розділила своє помешкання зі зйомочною групою і забезпечила їх комфортне перебування під час фестивалю. Варто відмітити, що Олена, Дарина та Марія познайомилися під час “Школи громадської участі”, проведеної Інститутом соціокультурного менеджменту. В планах також реалізація спільного проекту, але це вже інша історія…

На часі триває підготовка матеріалу за результатами кінофестивалю. Що це буде журналісти поки що тримають в секреті. А поки що ми з вами можемо переглянути фото-звіт із фестивалю:

Команда кіровоградських журналістів на 4-му Одеському Міжнародному кінофестивалі

 

Дарина Романська, журналістка каналу “Кіровоград”

Олена Кваша

Дарина Романська, журналістка каналу “Кіровоград”

Олександр Катеруша, оператор телеканалу “Кіровоград”

You must be logged in to post a comment Login