«Поезія душі» в Кіровоградському обласному художньому музеї

Filed under Новини

25 квітня 2012 року в рамках роботи «Літературної вітальні»  в Кіровоградському обласному художньому музеї відбулася творча зустріч  художнього керівника БК «Авіатор», директора центру «Кіровоградщина авіаційна», талановитого поета, громадського діяча Миколи Івановича Барабулі зі студентами ІІ курсу філологічного факультету Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, співробітниками та відвідувачами музею.

У виконанні Миколи Барабулі прозвучали його вірші, поетичні твори відомих українських, російських, німецьких поетів Т.Шевченка, О.Олеся, С.Єсєніна, Г.Гейне. Згадував він також у своїх ліричних поезіях про свою малу Батьківщину  –  Знам’янщину та багато рядків було присвячено темі «школа і вчитель».

Творча зустріч з промовистою назвою «Поезія душі» пройшла в теплій, гумористичній та дружній атмосфері, мала численні схвальні відгуки гостей музею. Микола Іванович вразив всіх присутніх на цьому заході своїм емоційним виконанням поетичних творів, своєю громадянською позицією і розповіддю про те, як саме він став поетом.

Сподіваємось на подальші творчі зустрічі з талановитою людиною – Миколою Барабулею.

You must be logged in to post a comment Login