Розпочинається Друга Національна конференція

Filed under Новини

В умовах кризи всі заклади мають працювати за іншими стандартами. Заклади культури не є виключенням. Та чи готові працівники культури до змін? Чи знають вони як працювати в змінених умовах? Нажаль, часто відповіді є заперечні.

Тому Інститут соціокультурного менеджменту пропонує один із варіантів виходу із кризового становища закладів культури – а саме організацію Центру місцевої активності на базі закладів культури. Така модель існування закладів культури довела свою ефективність у сусідній Польщі та у більшості регіонів України.

7-9 лютого 2012 року відбудеться Друга Національна конференція* «Реформування закладів культури» у рамках проекту Інституту соціокультурного менеджменту «Підтримка процесу розвитку осередків громадської активності на базі закладів культури». Перша конференція за цією тематикою була проведена Інститутом соціокультурного менеджменту 29-30 листопада 2010 року**.

На заході планується оприлюднення та обговорення найбільш актуальних питань реформування закладів культури в умовах кризи. Учасники конференції обміняються думками та практичним досвідом діяльності закладів культури та громадських активістів в напрямку вирішення актуальних проблем місцевих громад, зокрема діяльність Центрів місцевої активності. Також відбудеться презентація проекту «Підтримка процесу розвитку осередків громадської активності на базі закладів культури» та досвіду діяльності Центрів місцевої активності на базі закладів культури на території України та за кордоном.

За результатами конференції будуть опубліковані матеріали з тезами виступів учасників.

* – Друга Національна конференція «Реформування закладів культури» проводиться в рамках проекту Інституту соціокультурного менеджменту «Підтримка процесу розвитку осередків громадської активності на базі закладів культури».

Метою проекту “Підтримка процесу розвитку осередків громадської активності на базі закладів культури”, що здійснюється Інститутом соціокультурного менеджменту за підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду “Відродження” є анімувати (оживити) заклади культури, які потерпають через кризу, надати підтримку активності громад та творчих колективів сіл, селищ і малих міст шляхом трансформування будинків культури та бібліотек в місцеві осередки громадської активності на користь громади.

Детальніше про програму: www.irf.ua.

** Перша Національна конференція була проведена Інститутом соціокультурного менеджменту 29-30 листопада 2010 року в рамках проекту «Спільний шлях у майбутнє» за підтримки програми «Об’єднуємося заради реформ» (UNITER), що виконується Pact. Inc., завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агенцію США з міжнародного розвитку (USAID).

You must be logged in to post a comment Login