Веб-конференція “Впровадження інформаційно-комунікативних технологій в освіті”

Filed under Новини

25 квітня 2012 року Інститут соціокультурного менеджменту (ІСКМ) долучився до участі у Кіровоградському соціально-економічному форумі «Інформаційне суспільство і влада».

 

У веб-конференції, яка відбулася на базі ІСКМ, взяли участь Олександр Гавриленко, голова Кіровоградської обласної громадської організації «Правозахист», Олена Кваша, керівник громадської організації «Комітет сприяння розвитку інформаційного суспільства», Лев Абрамов, президент ІСКМ, а також у скайп-зв’язку Тетяна Барашкова, президент Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск».

 

Під час секції «Впровадження інформаційно-комунікативних технологій в освіті» Тетяна Барашкова презентувала досвід проведення віртуальних тренінгів за допомогою вебінарів. Тетяна підкреслила, що для участі у таких тренінгах дуже важлива мотивація учасників. Лев Абрамов підкреслив важливість використання соціальних мереж та «хмарних технологій», які передбачають доступ до будь-якої інформації для кожного у будь-якій частині світу. Таким чином можлива значна економія ресурсів завдяки тому, що учасники таких тренінгів чи конференцій можуть бути зі всієї країни чи навіть світу.

 

You must be logged in to post a comment Login