Відео конференція “Пріоритети державної політики у сфері культури”

Filed under Новини

22 грудня 2011 року відбулася відео конференція “Пріоритети державної політики у сфері культури”, під час якої міністр культури України Кулиняк Михайло Андрійович спілкувався  з керівниками обласних управлінь культури, творчих спілок, громадських організацій Дніпропетровської, Одеської та Харківської областей.

Під час обговорення пріоритетів, цілей і змісту урядової політики президент громадської організації “Центр підтримки громадських і культурних ініціатив “Тамариск” Тетяна Барашкова (м. Дніпропетровськ) розповіла про реалізацію і результати Національного проекту “Спільний шлях у майбутнє” Інституту соціокультурного менеджменту (ІСКМ) (м. Кіровоград) в рамках програми «Об’єднуємося заради реформ» (UNITER), що виконується Pact. Inc. та USAID.

У рамках проекту було проведено комплексне дослідження “Діяльність будинків культури по задоволенню потреб територіальних громад”, круглі столи з питань партнерства закладів культури та інституцій громадянського суспільства, національна конференція “Реформування закладів культури” тощо.  ІСКМ спільно з експертами із партнерських організацій, а саме: Українського центру культурних досліджень, Центру “Тамариск” (м. Дніпропетровськ), Центру гуманістичних технологій “АХАЛАР” (м. Чернігів), Фундації імені князів-благодійників Острозьких, (м. Рівне), Центру сприяння суспільним інноваціям (м. Миколаїв) розробив “Пропозиції щодо удосконалення Примірного Положення про клубний захід” та “Рекомендації щодо удосконалення нормативної бази у сфері діяльності клубних закладів”, які направлені до Міністерства культури України.

Тетяна Барашкова підкреслила важливість пропозицій, підготовлених у рамках національного проекту “Спільний шлях у майбутнє” і звернулася до міністра культури з проханням підтримати їх та врахувати при розробці проекту нового Положення про клубній заклад.

 Відповідь міністра – аудіо файл: Відеоконференция культура

You must be logged in to post a comment Login